Forum dyskusyjne dla każdego

Pełna wersja: lubicie wyjazdy integracyjne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prosto: lubicie spotkania firmowe? Ale tak szczerze? Uważacie, że można tak na serio zrelaksować w pobliżu szefa? Że pobyt w takim ośrodku razem z kolegami z pracy może dać coś dobrego, że faktycznie polepszy relacje w pracy? Uważam, że nie, wręcz może zrobić się znacznie gorzej. Mam spore doświadczenie w tym zakresie, kilka razy zmieniałem już pracę i za każdym razem gdy zaistnieje temat wyjazdu firmowego wszyscy głupieją, świrują, pobyt jest kiepski, a potem staje się paskudnie w pracy. Macie jakiekolwiek doświadczenie w tej kwestii?
Przygnębiająca ale celna refleksja, trudno nie przyznać racji. Owszem, przemieszanie pracy z relaksem niekiedy tylko kończy się lepiej niż zaczęło. Za każdym razem niezwykle zaskakują mnie lokale, które proponują coś w stylu imprezy tematyczne dla pracowników, bo to oznacza, że ktoś jednakowoż to wybiera. Cóż możliwe że niektórym jakoś to pasuje, ja mam jednakże całkowicie inne wspomnienia.
robicie z igły widły, to całkiem fajne wyjazdy! może natrafiacie na wyjątkowo nietowarzyskie przedsiębiorstwa; ja z racji wykonywanego przeze mnie funkcji ciągle jestem w podróży albo z przełożonymi albo z współpracownikami i często w hotelach po zrobieniu co nam zlecono spędzamy razem czas i jest naprawdę sympatycznie, zwłaszcza, że hotele oferujące wypoczynek dla firm mają również mnóstwo zróżnicowanych atrakcji, chociażby jak kąpiel w winie: http://www.hotelpiwniczna.pl/odkryj-hote...l-w-winie. poprawiają humor, ułatwiają odpoczynek, pozwalają na moment relaksu; jak można tego nie lubić? No proszę, ludzie, hę?
Sprawa gustu nie podlega dyskusji czy coś w tym stylu. Każde z nas ceni coś innego, jedni lubią takiego typu wycieczki pracownicze pozostali ich nie lubią. W każdym razie faktycznie obiekty nakierowane na robienie takiego typu wypadów ostatnio bardzo poprawiły swoją ofertę, także da się wybierać w propozycjach. Prywatnie jednak uważam, że lepiej pojechać w takie lokalizacje wraz z najbliższymi aniżeli z szefostwem. Wolę nie mieszać życia osobistego z życiem firmy.
a ja kocham każdorazowy wyjazd z ekipą z firmy, jesteśmy niezwykle zgrani i takie wyjazdy tylko to pogłębiają, jest zawsze rewelacyjnie!
Przekierowanie