Forum dyskusyjne dla każdego
poranki z sąsiadami...;/ - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla każdego (http://dyskusyjne.bytom.pl)
+-- Dział: Witaj (/forum-3.html)
+--- Dział: Dzień dobry (/forum-7.html)
+--- Wątek: poranki z sąsiadami...;/ (/thread-18.html)



poranki z sąsiadami...;/ - Szymka - 06-26-2014 10:36 PM

jak wam sie zyje z sąsiadami? ja mam z nimi spory problem, zwłaszcza rano - ściany cienkie, a oni (starsze małżeństwo) wstają o 5tej rano i zaczynają dzień (mycie, gotowanie, sprzątanie itp.),a ze są lekko przygłusi, to mega głośno mówią, tak że wszystko u mnie w pokoju słychać ;/


RE: poranki z sąsiadami...;/ - admin - 06-26-2014 10:41 PM

Ja mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych. Na szczęście nie mam takich porannych atrakcji Smile


RE: poranki z sąsiadami...;/ - Karamba - 06-30-2014 06:12 PM

Nie możecie tak narzekaćTongue może waszym sąsiadom też przeszkadza, coś co wy robicie na codzień Tongue


RE: poranki z sąsiadami...;/ - Katia - 07-01-2014 08:43 PM

znam ten ból ;P mnie też dokuczali nieco sąsiedzi, ale tylko i wyłącznie tym, że średnio 2 razy w tygodniu urządzali sobie karczemne awantury na cały blok, wszyscy wiedzieli, kto tym razem zawinił, co o sobie nawzajem sądzą itd ;/


RE: poranki z sąsiadami...;/ - Pandorol - 07-02-2014 05:59 PM

Takie są uroki mieszkania w blokach z "wielkiej płyty" ja mieszkam w kamienicy i nie słyszę żadnych takich rzeczy


RE: poranki z sąsiadami...;/ - Majari - 07-02-2014 06:13 PM

Zgadzam się z przedmówcą. Jako dziecko też mieszkałam w kamienicy, ściany są tam na tyle grube, że siostra bez żadnych uwag ze strony sąsiadów grała sobie na perkusji Smile A teraz przeniosłam się do bloku i nie ma tragedii, ale coś tam czasem słychać.


RE: poranki z sąsiadami...;/ - Viara - 07-02-2014 07:41 PM

no to tylko pozazdrościć ;P ja niestety mam atrakcje jak forumowicze powyżej; nie ma to jak blok ;D