Forum dyskusyjne dla każdego
zabawna sytuacja z życia - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla każdego (http://dyskusyjne.bytom.pl)
+-- Dział: Witaj (/forum-3.html)
+--- Dział: Humor (/forum-11.html)
+--- Wątek: zabawna sytuacja z życia (/thread-20.html)



zabawna sytuacja z życia - admin - 06-30-2014 04:52 PM

Jestem ciekaw jakie zabawne sytuacje przydarzyły się wam podczas swojego życia. Kiedyś był taki program jak śmiechu warte i tam każdy wysyłał filmiki gdy nagrał coś zabawnego. Ja kiedyś miałem dość komiczną sytuację jak wpadłem jedną nogą w pewną dziurę, po czym okazało się, że tam jest skunks.


RE: zabawna sytuacja z życia - Katia - 07-01-2014 09:07 PM

ja też wpadłam w dziurę na podwórku, któą wczesniej osobiście wykopał mój genialny pies i skręciłam kostkę na tyle poważnie, że przez kilka tygodni miałam gips; tata wnosił mnie na plecahc na 3cie piętro i to na bank musiało śmiesznie wyglądać - byłam już wtedy rosłą gimnazjalistką ;P


RE: zabawna sytuacja z życia - Faamara - 07-02-2014 05:17 PM

ja wczoraj sobie wracałam z pracy i szedł przede mną taki trochę nie tego facet, kojarzę go, często rozmawia z psem, taki nieszkodliwy; no i szedł powoli, więc zaczęłam go wyprzedać, a jak już się z nim zrównałam to zaczął przyspieszać i zrobił się nerwowy Big Grin odpuściłam, poczekałam, aż wejdzie do sklepu ;P


RE: zabawna sytuacja z życia - delfin - 07-03-2014 06:00 PM

Ja to miałem taką sytuację, gdy poszedłem do pewnego baru, pewna grupka ludzi wzięła mnie za gwiazdę polskiej muzyki. Po chwili postanowiłem, to wykorzystać i strollować tych ludzi. Zapytałem czy chcą autograf i złożyłem jednemu chłopakowi na ręce.