Forum dyskusyjne dla każdego
Od czego rozpoczynacie dzień? - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla każdego (http://dyskusyjne.bytom.pl)
+-- Dział: Witaj (/forum-3.html)
+--- Dział: Dzień dobry (/forum-7.html)
+--- Wątek: Od czego rozpoczynacie dzień? (/thread-26.html)



Od czego rozpoczynacie dzień? - Karamba - 06-30-2014 06:15 PM

Moje pytanie brzmi, co jest waszą pierwszą czynnością poranną ja bez załączenia wiadomości w TV


RE: Od czego rozpoczynacie dzień? - Katia - 07-01-2014 08:41 PM

ja zaczynam dzień od intensywnego przecierania zaspanych oczu i obiecywania sobie, że dzisiaj to już na pewno wcześniej się położę ;P


RE: Od czego rozpoczynacie dzień? - Faamara - 07-02-2014 04:16 PM

haha Wink no ja to zaczynam od 10min drzemki - nastawiam wczśniej budzik,zebym nie musiała wstawać szybko, tylko powoli się wybudzać; a potem to już koniecznie kawa! duża, z mlekiem Wink


RE: Od czego rozpoczynacie dzień? - Pandorol - 07-02-2014 05:51 PM

o tak przestawianie budzika jest utrapieniem każdego poranka, czasem się zdarzy przez to zaspać do pracy


RE: Od czego rozpoczynacie dzień? - Majari - 07-02-2014 06:15 PM

Ja miałam duże problemy ze wstawaniem, ale wzięłam się na sposób- nastawiam sobie budzik na tyle późno, że mam absolutnie minimum czasu żeby się ze wszystkim wyrobić i wyjść, bo inaczej spóźnię się na autobus, a one jeżdżą tylko raz na 40min. Działa!


RE: Od czego rozpoczynacie dzień? - Banaba - 07-02-2014 10:43 PM

ostatnio widziałem taki jeżdżący jeżdżący budzik, jak przychodzi pora na wstawanie, to budzik zjeżdża z naszej szafki i ucieka po całym pokoju Smile


RE: Od czego rozpoczynacie dzień? - Viara - 07-03-2014 05:25 PM

to chyba i tak jest to lepsze od budzika, z którego w momencie wybicia ustawionej godziny wystrzeliwują 3 elementy i trzeba je wszystkie znaleźć i włożyć w odpowiednie miejsca, żeby się uspokoił Big Grin