Forum dyskusyjne dla każdego
najlepsze lokale w Bytomiu? - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla każdego (http://dyskusyjne.bytom.pl)
+-- Dział: Witaj (/forum-3.html)
+--- Dział: Wiadomości (/forum-6.html)
+--- Wątek: najlepsze lokale w Bytomiu? (/thread-6.html)



najlepsze lokale w Bytomiu? - Faamara - 06-26-2014 09:37 PM

jak w temacie
moje nr jeden to PUB na Rycerskiej, rewelacyjny wystrój, super atmosfera, tylko za dużo tych papierosów...


RE: najlepsze lokale w Bytomiu? - Szymka - 06-26-2014 10:37 PM

no to ja mam ogromny sentyment do Suplementu w Rynku, spodobało mi się też ostatnio Museum Pub coś tam na Sobieskiego, nie pamiętak dokładnie nazwy


RE: najlepsze lokale w Bytomiu? - admin - 06-26-2014 10:47 PM

Już tyle słyszałem pozytywnych opinii na temat tego baru na rycerskiej. Będę musiał w końcu wybrać się to tej słynnej knajpy.


RE: najlepsze lokale w Bytomiu? - Katia - 07-01-2014 08:52 PM

o tak, tak, naprawdę super miejsce!!! fajnie wybrać się tam w weekend ze znajomymi tylko lepiej zarezerwować wcześniej stolik bo chętnych cała masa


RE: najlepsze lokale w Bytomiu? - Faamara - 07-02-2014 04:37 PM

a słyszeliście coś o tym nowym lokalu co ma powstać tuż przed dworcem, chyba tam, gdzie była kiedyś Cepelia (na dworcowej?) ??


RE: najlepsze lokale w Bytomiu? - Pandorol - 07-02-2014 06:28 PM

A powiedzcie co można kupić w tym barze na rycerskiej? Klasyczne piwa? Czy może jakieś różnorodne? Czy mają coś dobrego do jedzenia?


RE: najlepsze lokale w Bytomiu? - Majari - 07-02-2014 06:33 PM

Na Rycerskiej niestety jeszcze nic nie jadłam, ale z tego co się orientuję, na stronie udostępniają swoje menu, więc możesz łatwo sprawdzić. Pozdrawiam i życzę smacznego!


RE: najlepsze lokale w Bytomiu? - Viara - 07-03-2014 05:40 PM

PUB jest boski! jedzenie też mają pyszne, serio serio Wink tylko zależy kto co lubi, a menu faktycznie mają na stronie Wink