Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.


Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poranki z sąsiadami...;/
06-26-2014, 10:36 PM
Post: #1
poranki z sąsiadami...;/
Hello world!

jak wam sie zyje z sąsiadami? ja mam z nimi spory problem, zwłaszcza rano - ściany cienkie, a oni (starsze małżeństwo) wstają o 5tej rano i zaczynają dzień (mycie, gotowanie, sprzątanie itp.),a ze są lekko przygłusi, to mega głośno mówią, tak że wszystko u mnie w pokoju słychać ;/

Jeżeli opuszczają mnie moje diabły, obawiam się, że ulecą z nimi moje anioły.
Quote
06-26-2014, 10:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-26-2014 10:42 PM przez admin.)
Post: #2
RE: poranki z sąsiadami...;/
Hello world!

Ja mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych. Na szczęście nie mam takich porannych atrakcji Smile
Quote
06-30-2014, 06:12 PM
Post: #3
RE: poranki z sąsiadami...;/
Hello world!

Nie możecie tak narzekaćTongue może waszym sąsiadom też przeszkadza, coś co wy robicie na codzień Tongue
Quote
07-01-2014, 08:43 PM
Post: #4
RE: poranki z sąsiadami...;/
Hello world!

znam ten ból ;P mnie też dokuczali nieco sąsiedzi, ale tylko i wyłącznie tym, że średnio 2 razy w tygodniu urządzali sobie karczemne awantury na cały blok, wszyscy wiedzieli, kto tym razem zawinił, co o sobie nawzajem sądzą itd ;/

Każda rzeczywistość zmienia swe oblicze poddana obróbce wyobraźni. Nie ma rzeczy niemożliwych.
Quote
07-02-2014, 05:59 PM
Post: #5
RE: poranki z sąsiadami...;/
Hello world!

Takie są uroki mieszkania w blokach z "wielkiej płyty" ja mieszkam w kamienicy i nie słyszę żadnych takich rzeczy

Witaj świecie ...
Quote
07-02-2014, 06:13 PM
Post: #6
RE: poranki z sąsiadami...;/
Hello world!

Zgadzam się z przedmówcą. Jako dziecko też mieszkałam w kamienicy, ściany są tam na tyle grube, że siostra bez żadnych uwag ze strony sąsiadów grała sobie na perkusji Smile A teraz przeniosłam się do bloku i nie ma tragedii, ale coś tam czasem słychać.

"Należy spodziewać się tego co najlepsze. Zło przyjdzie samo."
Quote
07-02-2014, 07:41 PM
Post: #7
RE: poranki z sąsiadami...;/
Hello world!

no to tylko pozazdrościć ;P ja niestety mam atrakcje jak forumowicze powyżej; nie ma to jak blok ;D

Panu Bogu poza kotami nic się do końca nie udało. Koty są stworzeniami skończonymi.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości