Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.


Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapalenie dziąseł - przeczytaj koniecznie!
09-02-2015, 10:31 PM
Post: #1
Zapalenie dziąseł - przeczytaj koniecznie!
Hello world!

Twoje dziąsła krwawią nie tylko przy szczotkowaniu? Stały się bardzo wrażliwe na dotyk? Nabrzmiały, stały się napięte? Zmieniły kolor z lekko różowego na żywo czerwony? A może z przestrzeni między nimi a zębami wydobywa się ropa? Masz gorączkę lub stan podgorączkowy?

To mogą być objawy zapalenia dziąseł. Nie zwlekaj – jak najszybciej zasięgnij profesjonalnej porady medycznej i rozpocznij leczenie, bo zaniedbane zapalenie dziąseł może prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych, ale i estetycznych: poważnie chore dziąsła nawet po całkowitym wyleczeniu nie odzyskają już dawnej sprężystości i koloru, mogą pozostać na nich szpecące plamy.

Ale to nie najgorsze, co może cię spotkać. Zaawansowane zapalenie dziąseł może nawet doprowadzić do konieczności chirurgicznego usunięcia zainfekowanych tkanek. Zabieg ten wykonywany jest w narkozie, ale mimo to wiąże się z bólem. Ponadto kolejnym efektem tej choroby może być stan zapalny w obrębie zęba, który to może sprawić, że ząb zacznie się chwiać i wypadnie. Nie warto ryzykować, jedyne co warto, to regularnie dbać o stan swojej jamy ustnej. Jak to robić?

Aby nie dopuścić do zapalenia dziąseł wystarczy stosować się do ogólnie znanych, prostych zasad: regularnie, co najmniej dwa razy dziennie i do tego po każdym posiłku szczotkować zęby, używać specjalnego płynu do płukania jamy ustnej (specjalnego, czyli stworzonego po to, by zapewniać odpowiednią ochronę dziąsłom) oraz co najmniej raz na pół roku odwiedzać dentystę. Wtedy żadne zapalenie dziąseł nie będzie nam straszne.

Przeczytaj też: http://www.stopparadontozie.pl/porady-ek...y-leczenie

Kobieta jest jak szampan, po wstrząśnięciu wybucha.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości