Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.


Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bytomska firma poszukuje samochodów
02-24-2016, 07:24 AM
Post: #1
bytomska firma poszukuje samochodów
Hello world!

Zarządzam odłamem firmy o profilu logistycznym. Moim celem jest zapewnienie wszystkim zatrudnionym odpowiedni samochód. Praktycznie wszyscy dużo jeżdżą, zatem pojazdy muszą być nienagannej jakości. Poza tym umowa leasingowa też musi spełniać wysokie wymagania. Proponujecie coś? Obecna firma dała plamę, nie chcę dużo mówić, lecz zrywamy współpracę. Liczę na waszą pomoc.

Panu Bogu poza kotami nic się do końca nie udało. Koty są stworzeniami skończonymi.
Quote
02-24-2016, 07:25 AM
Post: #2
RE: bytomska firma poszukuje samochodów
Hello world!

A może przetestuj Opel Corsa leasing http://www.leasingmobilny.pl/strona-glow...corsa.html ?Auta fabrycznie nowe oraz używane, kredyty finansujące kupno pojazdu, ubezpieczenie czterech kółek, możliwość wynajmowania oraz leasingowania pojazdu, profesjonalna opieka warsztatu mechanicznego a także serwisu blacharskiego, jazda próbna, części zamienne oraz akcesoria motoryzacyjne, obsługa firm, a do tego liczne promocje – możesz posiadać to wszystko, jeśli jedynie skorzystasz z oferty, jaką przygotowało przedsiębiorstwo które jest liderem branży motoryzacyjnej, zapewniający pakiet rozwiązań dla wszystkich posiadaczy samochodu i osób, które dopiero myślą o zakupie samochodu.

Witaj świecie ...
Quote
02-24-2016, 07:25 AM
Post: #3
RE: bytomska firma poszukuje samochodów
Hello world!

Ja za to polecam leasing operacyjny. Pełny leasing operacyjny to produkt dla firm, które cenią przewidywalność kosztów jakie wiążą się z flotą samochodów jak również traktują samochód firmowy jako narzędzie pracy. Jest to kompleksowe rozwiązanie, w ramach którego firma pomoże Klientowi w doborze najbardziej odpowiedniej marki samochodów, sfinansuje ich kupno uwzględniwszy wcześniej największe z dostępnych upustów, a także weźmie na siebie obowiązki jakie związane są z administrowaniem flotą.

Kobieta jest jak szampan, po wstrząśnięciu wybucha.
Quote
02-24-2016, 07:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-24-2016 07:27 AM przez Banaba.)
Post: #4
RE: bytomska firma poszukuje samochodów
Hello world!

Zagwarantowanie przedsiębiorstwu pojazdów to poważne zadanie, serio. Dowiedz się, czy w ramach wybranego rozwiązania dopuszczalna jest także opcja odkupienia aut przez Klienta jak również zatrudnione przez niego osoby. Takie rozwiązanie pozwala przełożyć obowiązki oraz ryzyko związane z posiadaniem floty na leasingodawcę a również zminimalizować i ułatwić czynności związane z koniecznością dysponowania nawet liczną flotą pojazdów.

Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości