Forum dyskusyjne dla każdego
ciekawe zajęcia w Bytomiu - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla każdego (http://dyskusyjne.bytom.pl)
+-- Dział: Witaj (/forum-3.html)
+--- Dział: Hobby (/forum-12.html)
+--- Wątek: ciekawe zajęcia w Bytomiu (/thread-10.html)



ciekawe zajęcia w Bytomiu - Faamara - 06-26-2014 10:01 PM

W jaki sposób rozwijacie swoje zainteresowania w naszym pięknym mieście? Ja jako dizecko chodziłam do MDK na balet, teraz zdarza mi się czasem pójść na bilard do AGory i namiętnie odwiedzam bibliotekę, bo uwielbiam czytać ;P


RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu - Szymka - 06-26-2014 10:50 PM

nie wiem na ile to się nadaje do tego akurat działu, w sensie na ile rozwija zainteresowania,. ale ja uwielbiam spacerować po Bytomiu - w sumie można to podpiąć pod zainteresowania historyczno-architektoniczne, więc chyba pasi? Big Grin


RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu - Karamba - 06-30-2014 11:34 PM

Teraz to już nei ma czasu na rozwijanie pasji Sad Jak byłem dzieckiem, to często uczęszczałem na różne zajęcia sportowe


RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu - Katia - 07-01-2014 09:03 PM

no to ja byłam dzieckiem o artystycznej duszy i ogromnym apetycie poznawczym, dlatego zaliczyłam praktycznie wszystkie możliwe zajęcia w MDK ;P


RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu - Majari - 07-02-2014 06:55 PM

To może się spotkałyśmy? Smile Ja chodziłam w latach 2001-2005 na kółko plastyczne w MDK właśnie Wink


RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu - Viara - 07-02-2014 08:39 PM

oj to mnie zadne dom kultury nie kręciły, chodziłam na dodatkowe zajęcia prowadzone przez wuefistę i było super Wink


RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu - Banaba - 07-02-2014 10:45 PM

a chodziłaś tam ze względu na wuefistę Tongue czy dla samej aktywności Tongue


RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu - Viara - 07-03-2014 05:52 PM

no naprawdę ;P może po prostu lubi sport, nie można mierzyć każdego swoją miarą, mój drogi ;P