Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.


Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciekawe zajęcia w Bytomiu
06-26-2014, 10:01 PM
Post: #1
ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

W jaki sposób rozwijacie swoje zainteresowania w naszym pięknym mieście? Ja jako dizecko chodziłam do MDK na balet, teraz zdarza mi się czasem pójść na bilard do AGory i namiętnie odwiedzam bibliotekę, bo uwielbiam czytać ;P

Jeśli czarny kot przebiegł mi drogę, to... ten kot będzie miał pecha.
Quote
06-26-2014, 10:50 PM
Post: #2
RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

nie wiem na ile to się nadaje do tego akurat działu, w sensie na ile rozwija zainteresowania,. ale ja uwielbiam spacerować po Bytomiu - w sumie można to podpiąć pod zainteresowania historyczno-architektoniczne, więc chyba pasi? Big Grin

Jeżeli opuszczają mnie moje diabły, obawiam się, że ulecą z nimi moje anioły.
Quote
06-30-2014, 11:34 PM
Post: #3
RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

Teraz to już nei ma czasu na rozwijanie pasji Sad Jak byłem dzieckiem, to często uczęszczałem na różne zajęcia sportowe
Quote
07-01-2014, 09:03 PM
Post: #4
RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

no to ja byłam dzieckiem o artystycznej duszy i ogromnym apetycie poznawczym, dlatego zaliczyłam praktycznie wszystkie możliwe zajęcia w MDK ;P

Każda rzeczywistość zmienia swe oblicze poddana obróbce wyobraźni. Nie ma rzeczy niemożliwych.
Quote
07-02-2014, 06:55 PM
Post: #5
RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

To może się spotkałyśmy? Smile Ja chodziłam w latach 2001-2005 na kółko plastyczne w MDK właśnie Wink

"Należy spodziewać się tego co najlepsze. Zło przyjdzie samo."
Quote
07-02-2014, 08:39 PM
Post: #6
RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

oj to mnie zadne dom kultury nie kręciły, chodziłam na dodatkowe zajęcia prowadzone przez wuefistę i było super Wink

Panu Bogu poza kotami nic się do końca nie udało. Koty są stworzeniami skończonymi.
Quote
07-02-2014, 10:45 PM
Post: #7
RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

a chodziłaś tam ze względu na wuefistę Tongue czy dla samej aktywności Tongue

Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń.
Quote
07-03-2014, 05:52 PM
Post: #8
RE: ciekawe zajęcia w Bytomiu
Hello world!

no naprawdę ;P może po prostu lubi sport, nie można mierzyć każdego swoją miarą, mój drogi ;P

Panu Bogu poza kotami nic się do końca nie udało. Koty są stworzeniami skończonymi.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości